Sacred Games 1. Sezon Tüm Bölümler - 2018

  DİZİ 6 HAZİRAN 2018 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR!
  Beğen
2
0

Sacred Games 1. Sezon Tüm Bölümler - 2018

Sacred Games 1. Sezon Tüm Bölümler - 2018
İMDb 0.0
Fragman
720P

 999İZLENME

 1FAVORİ

Hindistan TV sektörünün 2018 yılında başlayan dizilerinden olan Sacred Games, dram türünde başarılı bir Hint dizisidir. Birinci sezonuyla 2018 yılında başlayan dizi, bir roman uyarlaması olarak ekranlarda yer alıyor. Vikram Chandra tarafından TV ekranlarına taşınan Sacred Games dizisinin konusu: Hindistan'ın ekonomik reform döneminde yaşadığı sıkıntılar dizide anlatılıyor. Mumbai'de geçen hikayede Hintlilerin ekonomik buhrana nasıl direndikleri anlatılıyor. Tüm bunlar müthiş bir kaos içerisinde ilerlemektedir. Sacred Games dizisinin Türkçe karşılığı ise Kutsal Oyunlar'dır. 

Sacred Games dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Cevap: Sacred Games Netflix üzerinden yayınlanacak. 
Sacred Games - Kutsal Oyunlar dizisi ne zaman başlayacak? Cevap: Dizi 6 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. 
Sacred Games dizisinin oyuncuları kimlerdir? Cevap: Dizinin oyuncu kadrosuna aşağıdan ulaşabilir ve profillerinden biyografilerini okuyabilirsini. Sacred Games dizisinde; Saif Ali Khan, Nawazuddin Siddiqui, Radhika Apte ve Anupriya Goenka isimler başrolde oynayacaklar. 

Sacred Games - Kutsal Oyunlar dizisi 1. sezonu başladıktan sonra her hafta yeni bölümler bu sayfadan eklenecektir. Yeni bölümler eklendikçe izleyebilirsini. Takipte kalın. 
  Orjinal Adı:

Sacred Games

Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
  BENZER FİLMLER