The Terror 1. Sezon Tüm Bölümler 2018

  DİZİNİN TÜM BÖLÜMLERİ YÜKLENMİŞTİR, YUKARIDAN İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜ SEÇİP İZLEYEBİLİRSİNİZ.
  Beğen
6
0

The Terror 1. Sezon Tüm Bölümler 2018

 Editörün Önerisi
The Terror 1. Sezon Tüm Bölümler 2018
PUAN : 8.8
İMDb 9.0
Altyazı
720P
  • Süre: 60 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2018
  • Ülke: ABD
  • Gösterim: 2018

 578İZLENME

 1FAVORİ

Sir. John Franklin'in başına gelen gerçek bir trajedi, 2018 yılında başlayan yabancı diziler arasında yer alan The Terror ile tekrardan canlanıyor. 1845 yılında Kaşif John Franklin ile ekibi Atlas Okyanusu'na doğru uzun bir yolculuğa çıkarlar. Dünyada en çok yer keşfetmiş John Franklin ve tayfası kendilerinden o kadar emindirlerki hiçbir şeyin onları durduramayacağını ve görevlerini başarıyla yerine getirecelerini düşünürler. Hedeflerinde ise Büyük Okyanus'a açılan bir boğaz bulmaktır. Ancak gemiler Victoria Boğazı'na geldiklerinde her tarafın donmaya başladığını fark ederler ama iş işten geçmiştir. Zira gemi tamamen buza saplanmış bir şekilde sıkışıp kalır. Bu andan sonra ise 2 yıl sürecek bir hayat mücadelesi başlar. Tüm gemi mürettebatı ve John Franklin bu yolculuğun sonucunu canlarıyla ödemek zorunda kalacaklardır. 

The Terror dizisinin hikayesi tamamen gerçek ve yaşanmış bir hikayedir. Dizide yer alan bütün karakterler geçmişin acı hatıralarını üstlerinde taşımaktadırlar. John Franklin o gün oradan kurtulamadı ancak tarihe adını altın harflerle yazdırdı. Kaşif ruhlu bu adam dünyanın gelmiş geçmiş en büyük kaşiflerinden olup en çok yer keşfetme ünvanını da hala elinde bulundurmaktır. Belki de bazen tarihe geçmek için onunla bütünleşme ve canını feda etmek gerekir. İşte John Franklin'in hikayesi de böyledir. 

The Terror dizisinin 1. sezonunun tamamını tek parça olarak buradan izleyebilirsiniz. Her hafta yeni bölümler geldikçe sayfayı güncelleyeceğim. İyi seyirler dilerim.
  Orjinal Adı:

The Terror

  Tür: Korku, Dram, The Terror
Detay
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
Murat Başaran 29 Mart 2018, Perşembe
oyuncular oyunculuklar ve senaryo harika görsellik de muazzam iş yapmışlar tamamen kusursuz bi dizi diyebilirim kaçıran çok üzülür
  BENZER FİLMLER